15 października 2015

PILNE – spotkanie zespołu roboczego ds. opracowania projektu Wieloletniego programu współpracy

Szanowni Państwo,
zgodnie z propozycją Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego pragniemy zorganizować jeszcze jedno spotkanie zespołu roboczego ds. opracowania projektu Wieloletniego programu współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi na lata 2016-2020.

Spotkanie odbędzie się jutro tj. 16 października 2015 roku, w godzinach 13.00 – 15.00, w sali 212 w budynku UMG przy ul. Kartuskiej 5, II p.

BARDZO przepraszamy Państwa za wysłanie zaproszenia tak późno, jednocześnie liczymy, że jednak będą Państwo mogli wziąć udział w tym spotkaniu.

W załączeniu wersja programu wypracowana podczas poprzednich spotkań zespołu oraz poniżej propozycja zgłoszona przez Wydział Polityki Gospodarczej:

włączenie do wskaźników monitoringu tych wskaźników, które pojawiają się w PO ISiAO przy celu nr 4 Podniesienie jakości oraz zwiększenie zakresu współpracy sektora pozarządowego z Miastem.
Mowa o:
1. Liczba wdrożonych narzędzi w procesie zarządzania grantami.
2. Odsetek prawidłowo rozliczonych umów grantowych.
3. Liczba zawartych umów wieloletnich.
4. Liczba beneficjentów zadań realizowanych przez organizacje pozarządowe.
5. Liczba partnerstw interdyscyplinarnych.
Warto również zastanowić się, czy dla zapewnienia właściwej ewaluacji Programu nie powinno przyjąć się, że Programy Roczne realizują Program Wieloletni, tym samym powinny uwzględniać listę wskaźników uznanych za wiodące w Programie Wieloletnim. Obecny zapis w Programie Wieloletnim może sugerować coś innego.
Serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Lewińska
Referat Współpracy
Wydział Rozwoju Społecznego
Urząd Miejski w Gdańsku
Źródło:

Katarzyna Lewińska
Referat Współpracy
Wydział Rozwoju Społecznego
Urząd Miejski w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress