Skład Rady (2019-2021) oraz rekomendowani do komisji konkursowych (2022-2023)

CZŁONKINIE i CZŁONKOWIE GROP IX KADENCJI (2019-2021):
z uwagi na pandemię kadencja została przedłużona do 2022r.
L.p. Organizacja: Nazwisko i imię:
1 Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście Chabel Michał
2 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku Cwojdzińska Joanna
3 Fundacja Family Challenge Fąferek Paweł
4 Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW Iwanow Krzysztof
5 Stowarzyszenie Gdański Komitet Obywatelski Janikowski Tomasz
6 Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku Jastrzębski Dawid
7 Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry „FOSA” Kaszkiel-Suska Alina
8 Stowarzyszenie Nasiono Marciszewski Jarosław
9 ZHP Chorągiew Gdańska Matyjaszczyk Beata
10 Instytut Metropolitalny Mularski Krzysztof
11 Klub Przyjaciół Strzyży Osiecimski Piotr
12 Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego Rutkowska Elżbieta
13 Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION Siuda-Piotrowska Natalia
14 Stowarzyszenie „Forum Rad Dzielnic” Wiszniewska Magdalena
15 Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności Zgliński Tomasz
 
 
REKOMENDOWANI DO PRACY W KOMISJACH KONKURSOWYCH (2022-2023):
na początku 2022 roku zostały przeprowadzone nabory do Komisji Konkursowych na lata 2022-2023
L.p. Nazwisko i imię Organizacja
1 BILDZIUK MARCIN STOWARZYSZENIE NOWY PORT SZTUKI
2 BRZĄDKOWSKI
ŁUKASZ
Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
3 BUGAJSKA KRYSTYNA FUNDACJA BURSZTYNOWE SERCE
4 DIETRICH MARTA Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
5 FĄFEREK PAWEŁ FUNDACJA FAMILY CHALLENGE
6 JANIKOWSKI TOMASZ STOWARZYSZENIE GDAŃSKI KOMITET OBYWATELSKI
7 JANUSZAK ANNA FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY FOSA
8 JAROŃ ŁUKASZ BANK ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE
9 JASKÓLSKI JERZY FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCÓW
10 KALBARCZYK ANGELIKA ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA
11 KASZKIEL-SUSKA ALINA FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY FOSA
12 KLUZA PRZEMYSŁAW Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej
13 KORALEWSKA NATALIA FUNDACJA PALMA
14 KOWALEWSKA-WÓJCIK ALEKSANDRA  Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa w Gdańsku Dom Sąsiedzki
15 KRAUZE ŻANETA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCÓW
16 KULASZEWICZ RAFAŁ FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCÓW
17 KUNKEL SŁAWOMIR TWP „PRZYSTAŃ”
18 KWIATKOWSKI DOMINIK FUNDACJA SPOŁECZNIE BEZPIECZNI
19 MATYJASZCZYK BEATA ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA
20 MUSZEL MAGDALENA Fundacja Zatoka
21 OLECH PIOTR TOWARZYSTWO POMOCY IM.ŚW.BRATA ALBERTA
KOŁO GDAŃSKIE
22 OLENDER TOMASZ STOWARZYSZENIE „OKNO NA ŚWIAT”
23 PATYK EWA  Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej
24 PROKOP JOANNA  Stowarzyszenie WAGA
25 PRUSIEWICZ AGNIESZKA Instytut Metropolitalny
26 RUTKOWSKA ELŻBIETA Stowarzyszenie WAGA
27 SIUDA-PIOTROWSKA NATALIA  Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation
28 SKIERKA ANNA  Stowarzyszenie WAGA
29 SOWIŃSKA DANUTA  Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej
30 SUSKI DASTIN FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY FOSA
31 UMŁAWSKA WIOLETA STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM
32 WEINER KAROLINA OBSZAR METROPOLITALNY GDAŃSK-GDYNIA-SOPOT
33 WISZNIEWSKA MAGDALENA POMORSKIE STOWARZYSZENIE RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO „UŚMIECH DZIECKA”
34 WITECKA-WIESE MARIA  Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
35 WITKIEWICZ ANDRZEJ STOWARZYSZENIE „FORUM RAD DZIELNIC”
36 ZAJĄCZKOWSKI PAWEŁ FUNDACJA MA DZIAŁAĆ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress