5 czerwca 2024

Ankieta Zespołu Dialogu Obywatelskiego

Drogie Organizacje Pozarządowe, 

12 lutego 2024r. Prezydent Miasta Gdańska powołała Zespół Dialogu Obywatelskiego ds. “Lokali użytkowych dla organizacji pozarządowych”(Zarządzenie Nr 278/24), o który zawnioskowały Członkinie i Członkowie Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Głównym celem jest zebranie, wzmocnienie i optymalizacja procedur i komunikacji związanej z udostępnianiem/użyczeniem lokali miejskich dla NGO. 

Jesteśmy po trzech spotkaniach, zaplanowaliśmy działania, ale aby skutecznie wypracować rozwiązania potrzebujemy Waszego wsparcia. 

Zbieramy informacje o miejskich lokalach, które trafiły już do gdańskich organizacji, ale także o potrzebach lokalnych, które wynikają z działań i planów organizacji – stowarzyszeń, fundacji, innych podmiotów ekonomii społecznej itd. Prosimy o wypełnienie ankiety, która zbiera wszystkie kluczowe informacje. Link do ankiety:

https://forms.gle/aycGjoZ8qXdUmjAJA

Prosimy także o przesłanie linku do ankiety do zaprzyjaźnionych organizacji, aby jak najwięcej NGO miało szansę ją wypełnić. To bardzo ważny krok i kluczowy w kwestii dalszych działań Zespołu.

Jeśli pojawią się pytania pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Adam Niemkiewicz – Współprzewodniczący Zespołu (e-mai: an@morena.org.pl

Michał Zorena – Współprzewodniczący Zespołu (e-mail: michal.zorena@gdansk.gda.pl)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress