16 sierpnia 2021

MOPR. Spotkanie informacyjne dotyczące otwartego konkursu ofert

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2021 – 2023 zadań z zakresu pomocy społecznej, których adresatami są mieszkańcy Gdańska, ogłoszonego zarządzeniem Nr 1196/21 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 4 sierpnia 2021 r.

Zadania:

I.                     Prowadzenie i zapewnienie miejsc w środowiskowym domu samopomocy typu A dla osób z zaburzeniami psychicznymi – zadanie w formie powierzenia.

II.                   Prowadzenie i zapewnienie miejsc w klubie integracji społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi – zadanie w formie powierzenia.

III.                 Prowadzenie wsparcia, w tym wsparcia mieszkaniowego zgodnie z metodą Housing First w nurcie redukcji szkód dla osób w kryzysie bezdomności dotkniętych problemem uzależnień i/lub zaburzeniami psychicznymi – zadanie w formie powierzenia.

IV.                Zapewnienie drobnych usług naprawczych w miejscu zamieszkania seniorów.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams w dniu 18 sierpnia 2021 r. o godz. 13:00

Osoby zainteresowane otrzymają link do spotkania po zgłoszeniu chęci udziału pod adresem e-mail: agnieszka.korzeniowska@gdansk.gda.pl.

Źródło informacji: MOPR Gdańsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress