6 grudnia 2019

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dla organizacji pozarządowych

Biuro Prezydenta ds. Kultury zaprasza na spotkanie konsultacyjne dla organizacji pozarządowych zainteresowanych udziałem w otwartych konkursach ofert na realizację zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego MiastaGdańska – WYDARZENIA KULTURALNE 2020 oraz  DZIAŁANIA KULTURALNE 2020.

Konkurs na Wydarzenia Kulturalne 2020 – przeznaczony jest dla organizacji, które chcą zaprezentować publiczności ważną, ciekawą i inspirującą twórczość w postaci wydarzenia lub cyklu wydarzeń.

Konkurs na Działania Kulturalne 2020 – priorytetem jest włączenie uczestników w proces twórczy. Celem konkursu jest realizacja działań artystycznych i kulturalnych z wykorzystaniem urozmaiconych form i metod współuczestnictwa w kulturze.

W 2020 roku na najlepsze projekty czeka łącznie kwota 3 000 000 złotych!

O środki mogą starać się organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze kultury i sztuki, ale też ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. o godz. 16.30 w sali 107,  w budynku przy ul. Nowe Ogrody 8/12.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

  • część informacyjną – poprowadzą pracownicy Biura  Prezydenta ds. Kultury
  • część warsztatową –  poprowadzi Beata Dubiel – Stawska – trenerka, konsultantka, facylitatorka i autorka programów szkoleniowych

Serdecznie zapraszamy!

Źródlo informacji:

Biuro Prezydenta Ds. Kultury

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne-page-0

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress