17 lipca 2018

SPOTKANIA KONSULTACYJNE: PRZYGOTOWANIE PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA GDAŃSKA Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI W 2019 r.

W dniu 12 lipca 2018 roku odbyło się spotkanie konsultacyjne – sesji plenarnej Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego pt.  „Porozmawiajmy o priorytetach współpracy Urzędu Miasta Gdańska z organizacjami w 2019 roku” w którym GROP miała przyjemność wziąć udział.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta oraz organizacji pozarządowych. Obecni w podziale na grupy rozważali wzajemne propozycje wprowadzenia zmian w przygotowywanym „Programie współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi w 2019 roku.” Skupiono się na zeszłorocznych celach służących wzmacnianiu III sektora: strategicznych wyzwaniach, roli GRDPP, komisjach konkursowych i reprezentacji w nich NGO oraz promocji i komunikacji NGO-Miasto.
Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku zaprasza na kolejne spotkania, podczas których przyjrzymy się bliżej wybranym kwestiom:

23 lipca o godzinie 15.00 w siedzibie fundacji RC (ul. Grunwaldzka 5) – temat: organizacja komisji konkursowych i udział przedstawicieli organizacji pozarządowych.

30 lipca o godzinie 15.00 w siedzibie Domu Sąsiedzkiego „Zakopianka” (ul. Zakopiańska 40) – temat: wsparcie instytucjonalne organizacji pozarządowych.

Źródło informacji:

URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU
Wydział Rozwoju Społecznego
Referat Współpracy Lokalnej
i Innowacji Społecznej
Katarzyna Werner

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress