2 lutego 2016

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z OPOWIADACZAMI

W ciągu kilkunastu ostatnich tygodni grupa Opowiadaczy Historii przeszła przez prawie wszystkie stopnie realizacji internetowego przedsięwzięcia polegającego na zbieraniu funduszy na książkę – „Historia Dolnego Miasta do 1945 roku”. Zaczynając od fazy analizy i wyboru platformy internetowej, poprzez przygotowanie wszystkich materiałów audio-wizualnych potrzebnych przy starcie projektu, oficjalne uruchomienie zbiórki, różnorodne akcje promocyjne w jej trakcie na analizie pierwszych wyników i dokonań kończąc.

Teraz chcielibyśmy tymi doświadczeniami i praktycznymi radami podzielić się z innymi osobami – które tak jak jeszcze nie tak dawno my – marzą o wydaniu własnej książki i zastanawiają się w jaki sposób fundusze na jej wydanie zdobyć przez Internet. Chcemy pokazać wszystkie etapy przygotowań do uruchomienia takiego projektu i opisać działania podejmowane w jego trakcie. Zwrócimy uwagę na różne użyteczne aspekty funkcjonowania platformy crowdfundingowej pod kątem dokonywania przedpłat na książkę. Pokażemy mocne i słabe strony takiego przedsięwzięcia. I postaramy się odpowiedzieć na skierowane do nas pytania.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Opowiadaczami w sieni Instytutu Kultury Miejskiej. Widzimy się w poniedziałek 8 lutego 2016 r. o godzinie 18:00.

Proszę przyjąć to nasze zaproszenie i spędzić to poniedziałkowe popołudnie właśnie z nami. Będzie nam niezmiernie miło.

Dofinansowanie projektu odbywa się w ramach Otwartego IKM.

Pozdrowienia serdeczne z Dolnego Miasta

Jacek Górski

Źródło:

p.Jacek Górski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress