Skład Rady oraz rekomendowani do komisji konkursowych (2019-2021)

CZŁONKINIE i CZŁONKOWIE GROP IX KADENCJI (2019-2021):
L.p. Organizacja: Nazwisko i imię:
1 Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście Chabel Michał
2 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku Cwojdzińska Joanna
3 Fundacja Family Challenge Fąferek Paweł
4 Stowarzyszenie Współpracy Kobiet NEWW Iwanow Krzysztof
5 Stowarzyszenie Gdański Komitet Obywatelski Janikowski Tomasz
6 Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku Jastrzębski Dawid
7 Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry „FOSA” Kaszkiel-Suska Alina
8 Stowarzyszenie Nasiono Marciszewski Jarosław
9 ZHP Chorągiew Gdańska Matyjaszczyk Beata
10 Instytut Metropolitalny Mularski Krzysztof
11 Klub Przyjaciół Strzyży Osiecimski Piotr
12 Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego Rutkowska Elżbieta
13 Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION Siuda-Piotrowska Natalia
14 Stowarzyszenie „Forum Rad Dzielnic” Wiszniewska Magdalena
15 Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności Zgliński Tomasz
 
 
REKOMENDOWANI DO PRACY W KOMISJACH KONKURSOWYCH (2019-2021):
L.p. Organizacja: Nazwisko i imię:
1 ZHP Chorągiew Gdańska Matyjaszczyk Beata
2 Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku Buczyńska Agnieszka
3 Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry „FOSA” Kaszkiel-Suska Alina
4 Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego Rutkowska Elżbieta
5 Stowarzyszenie Gdański Komitet Obywatelski Janikowski Tomasz
6 ZHP Chorągiew Gdańska Zglińska Hanna
7 Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION Natalia Siuda- Piotrowska
8 Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności Karolina Weiner
9 Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych im. Św. Ojca Pio Krystyna Dominiczak
10 Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry „FOSA” Dastin Suski
11 Fundacja Zatoka Magdalena Muszel
12 Stowarzyszenie „Forum Rad Dzielnic” Andrzej Witkiewicz
13 Fundacja Family Challenge Fąferek Paweł
14 Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym Wioleta Umławska
15 Pomorskie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Uśmiech Dziecka” Wiszniewska Magdalena
16 Gdańska Fundacja I Ty Możesz Wszystko Jolanta Lipinska
17 Instytut Metropolitalny Mularski Krzysztof
18 Klub Przyjaciół Strzyży Osiecimski Piotr
19 Fundacja KRESKA im. Janusza Christy Ruksztełło-Kowalewski Bogdan
20 ZHP Chorągiew Gdańska, Hufiec Gdańsk Śródmieście Angelika Kalbarczyk
21 Familly Challenge Monika Ekert
22 Stowarzyszenie „Dla Siedlec” Barbara Walerych
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress