14 grudnia 2015

Seminarium eksperckie pt. „Organizacja i funkcjonowanie jednostek pomocniczych gminy. Dotychczasowe doświadczenie i propozycje zmian”

W dniu 26 lutego 2016 r. Instytut Metropolitalny oraz Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych organizują seminarium eksperckie pt. „Organizacja i funkcjonowanie jednostek pomocniczych gminy. Dotychczasowe doświadczenie i propozycje zmian”. Podczas seminarium eksperci oraz samorządowcy z całej Polski będą dyskutować o obecnej roli jednostek pomocniczych w polskich gminach oraz o perspektywach rozwoju tej instytucji. Dyskusja będzie podzielona na 3 panele, w których prelegenci będą kolejno analizować rolę jednostek pomocniczych w gminie, ich organizację wewnętrzną oraz mechanizmy finansowania. Autorzy projektu mają nadzieję, że owocna dyskusja pozwoli wyciągnąć konstruktywne wnioski, które staną się podstawą dla przyszłych prac i zmian legislacyjnych.

Każdy, kto jest zainteresowany wzięciem udziału w seminarium powinien zgłosić chęć uczestnictwa na adres e-mail: konferencje@im.edu.pl. Seminarium odbędzie się w Letniej Rezydencji Jana Uphagena przy al. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku. Udział w seminarium jest bezpłatny.
Z poważaniem,

dr Jakub Szlachetko

Instytut Metropolitalny

Źródło:

dr Jakub Szlachetko

Instytut Metropolitalny

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress