20 sierpnia 2019

Spotkanie tematyczne na temat zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju oraz równości szans we współpracy finansowej i pozafinansowej Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi.

Szanowni Państwo,
w chwili obecnej trwają konsultacje Programu Współpracy Miasta Gdańska z Organizacjami Pozarządowymi w 2020 roku. W najbliższym czasie zaplanowaliśmy spotkanie tematyczne, którego celem będzie dyskusja na temat zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju oraz równości szans we współpracy finansowej i pozafinansowej Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi. Dyskusja będzie skoncentrowana na praktycznym wprowadzeniu zasad w ramach naszej współpracy.
Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu i nawiązania nowych kontaktów, które mogą pozytywnie wpłynąć na współpracę Miasta z gdańskimi organizacjami.
Zapraszamy Państwa do odnowionej przestrzeni Domu Sąsiedzkiego na Biskupiej Górce, w najbliższy czwartek 22 sierpnia o godzinie 15.00. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na adres ngo-info@gdansk.gda.pl do środy do godziny 15.00. Osoby, które nie mogą pojawić się na spotkaniu, a chcą znać rezultaty dyskusji, proszę o taki sygnał w odpowiedzi na niniejszą wiadomość:
katarzyna.werner@gdansk.gda.pl
22 sierpnia
Źródło informacji:
Katarzyna Werner
Inspektor
Wydział Rozwoju Społecznego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress