16 maja 2018

Stwórz z nami gdańską przestrzeń dla innowacji społecznych i aktywności obywatelskiej – zaproszenie

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich zainteresowanych współtworzeniem gdańskiej przestrzeni dla innowacji społecznych i aktywności obywatelskiej, zarówno przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywistów miejskich, a w szczególności Państwa,  na spotkanie informacyjne.

Jeśli uważasz, że Twoje działania sprzyjają rozwiązywaniu wyzwań współczesnego miasta, chcesz podzielić się swoją wiedzą i nauczyć się od Tobie podobnych osób to miejsce będzie dla Ciebie.

W przestrzeni, którą chcemy współtworzyć, dzięki różnorodnym interakcjom, z rozpoznawania potrzeb i testowania różnych pomysłów wykuwać się będą rozwiązania – rzeczywiste innowacje społeczne. Ale nie tylko. To wszystko, co po drodze okaże się wartościowe ale nie będące innowacją społeczną, będzie trafiało na inne możliwości wsparcia w ramach tradycyjnych działań miasta, aktywności miejskiej, NGOsów a także biznesu.

Spotkanie odbędzie się 24 maja o godz. 16:00 do budynku przy ul. Dolna Brama 8 (dawna Wyższa Szkoła Bankowa), wspólnie zastanowimy się jak Twoja aktywność lub działania Twojej organizacji mogą stać się częścią nowego wspólnego wyzwania.

Bo w zmienianiu świata na lepsze najważniejsi są ludzie!

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy się zarejestrować – > https://innaczejgdansk.evenea.pl/

Zapraszamy

Referat Współpracy Lokalnej i Innowacji Społecznych | Wydział Rozwoju Społecznego | Urząd Miejski w Gdańsku

Źródło:

Referat Współpracy Lokalnej i Innowacji Społecznych | Wydział Rozwoju Społecznego | Urząd Miejski w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress