5 maja 2018

Formularz zgłoszeniowy 26-27 maja 2018, Targ Węglowy w Gdańsku

Szanowni Państwo

Już po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić gdańskie organizacje do udziału w święcie Miasta Gdańsk. Aby móc pokazać gdańszczanom co robią organizacje, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Udział w Targach jest bezpłatny.

Prosimy wypełnić czytelnie – komputerowo lub drukowanymi literami oraz dostarczyć mailem: targingo@wolontariatgdansk.pl  w terminie do dnia 11 maja 2018 r.

Przygotowanie poszczególnych działań (w tym zakup potrzebnych materiałów) należy do organizacji, która zgłosiła pomysł. Organizator zapewnia wyłącznie infrastrukturę w postaci hali namiotowej i jej wyposażenia.

Informujemy, iż zgłoszenie organizacji nie jest jednoznaczne z jej udziałem w Targach Pozarządowych. Komitet organizacyjny rozpatrzy wszystkie propozycje i skonstruuje Program z uwzględnieniem najciekawszych wydarzeń. Organizacje zostaną poinformowane o udziale do 14.05.2018 roku. Członkowie komitetu organizacyjnego mogą kontaktować się z Państwem wcześniej w celu dookreślenia Państwa propozycji.

Dodatkowych informacji udziela Bartłomiej Skrzypek – członek Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych  – telefon kontaktowy: 504 706 894

zgloszenie Targi Ngo (1)-page0003 zgloszenie Targi Ngo (1)-page0002 zgloszenie Targi Ngo (1)-page0001

Wersja edytowalna:

zgloszenie Targi Ngo (1)

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress