20 kwietnia 2018

Otwarty Konkurs 2018 ofert na realizację zadania Miasta Gdańska pt: „Utworzenie i modernizacja małych placów zabaw na terenie miasta Gdańska” ,w ramach „Programu współpracy Miasta Gdańska z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2018”

Prezydent Miasta Gdańska ogłasza otwarty Konkurs 2018 ofert na realizację zadania Miasta Gdańska pt: „Utworzenie i modernizacja małych placów zabaw na terenie miasta Gdańska” , w ramach „Programu współpracy Miasta Gdańska z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2018”.
Oferty konkursowe należny złożyć w zamkniętej kopercie z napisem: Konkurs 2018 pt: „Utworzenie i modernizacja małych placów zabaw na terenie miasta Gdańska”  ( nie otwierać), w formie pisemnej w nieprzekraczalnym terminie do 20 czerwca 2018r.
Więcej informacji na temat konkursu, Zarządzenie Prezydenta Miasta Gdańska oraz dokumenty do pobrania znajdą Państwo w poniższym linku.
Źródło informacji:
http://bip.gdansk.pl/urzad-miejski/Otwarty-Konkurs-2018-ofert-na-realizacje-zadania-pt-Utworzenie-i-modernizacja-malych-placow-zabaw-na-terenie-miasta-Gdanska,a,107145

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress