5 kwietnia 2016

Zaproszenie do udziału w programach mentorskich dla pomorskich organizacji pozarządowych.

Szanowni Państwo,

Fundacja Forum Mentorów „AHA EFFECT” zaprasza do udziału w​ ​programach mentorskich dla pomorskich organizacji pozarządowych w ramach projektu ​​”Mentoring dla NGOs”, współfinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz projektu​​ ​”​Mentors4GdańskNGOs”, współfinansowanego w ramach realizacji zadania publicznego przez Gminę Miasta Gdańska.

Projekt​y​ kierowane ​są do liderów (pracowników, współpracowników, członków, wolontariuszy) ​pomorskich ​organizacji pozarządowych, którzy są zainteresowani ​rozwinięciem swojej działalności, usprawnieniem procesów zarządzania, wzmocnieniem swojego potencjału oraz nawiązaniem relacji ze środowiskiem biznesu poprzez udział w programie szkoleniowo-doradczym oferowanym przez mentorów biznesu skupionych wokół Fundacji Forum Mentorów.

Programy „Mentoring dla NGOs” i „Mentors4GdańskNGOs” są odpowiedzią na nowe wyzwania, przed jakimi stanęły obecnie organizacje pozarządowe, dotyczące odpowiedzialności społecznej, lepszego zarządzania, ekonomizacji działań oraz sieciowania międzysektorowego. Projekty do wzmocnienia pomorskich organizacji wykorzystują mentoring, który jako forma wsparcia, uznawany jest za jedną z najefektywniejszych, bo nastawionych na praktykę metod nauki, z powodzeniem wykorzystywaną w środowisku biznesowym, akademickim, czy obywatelskim. Programy wpisują się także w cele i narzędzia Pomorskiego Systemu Wsparcia i Współpracy Organizacji Pozarządowych, w którym przywołuje się potrzebę wykorzystywania forum mentorów do wzmacniania współpracy organizacji z biznesem.

Więcej o programach: http://forum-mentorow.pl/programy/

Formularz rekrutacyjny: http://forummento.unixstorm.org/index.php/356675?newtest=Y

Źródło:

Forum Mentorów AHA EFFECT

e-mail: biuro@forum-mentorow.pl

www.forum-mentorow.pl

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress